Rekapitulace 1.ročníku

Zdravím všechny,
v sobotu 14. dubna 2012 jsme společně v restauraci v Moravských Knínicích zakončili I. ročník Sokolské amatérské badmintonové ligy. Chtěl bych poděkovat Vám, kteří jste přišli (a nebylo Vás málo) a příjemně se pobavili. Byl jsem velice rád, že po vypjatých zápasech, které jsme mezi sebou sehráli panovala v sále restaurace přátelská atmosféra, která gradovala do nočních hodin. Všem oceněným srdečně gratuluji a chtěl bych poděkovat, že jste svými výkony dobře zviditelňovali badmintonový sport.

I. ročník je minulostí, ale já pevně doufám, že se již na podzim všichni setkáme ať už při zápasech nebo na společenských akcích.

Pavel Vrbacký
předseda SABL

Rekapitulace podzimní části 1.ročníku

Není to tak dávno, co jsme koncem srpna na první výborové schůzi řešili organizační věci. Než jsme se nadáli, v neděli jsme ukončili první polovinu soutěže SABL ročníku 2011/2012. Myslím, že jsem navštívil dost utkání na to, abych mohl potvrdit, že všichni účastníci berou soutěž velmi zodpovědně a vážně. Takže můžu s klidem prohlásit, že kvalita jednotlivých utkání se oproti loňsku zvedla, což svědčí, že tomuto sportu věnujete dost času. Přál bych si, aby ta druhá polovina soutěže proběhla stejně bezproblémově jako ta první, všem účastníkům přeji pěkné vánoce, šťastný nový rok a v lednu na kurtech opět nashledanou.

Rekapitulace po II.kole  

Zdravím všechny účastníky SABL 2011/2012. Máme za sebou úvodní dvě kola,
které nabídly řadu zajímavých a vyrovnaných bitev (např. Mor. Knínice -
Kuřim, Čebín - Česká, Česká - Mor. Knínice) na které jsme byli zvyklí z
minulého ročníku. Děkuji všem, že svým přístupem berete soutěž vážně a
snažíte se utkání odehrát podle rozpisu. Jistě jste si všimli, že vše
podstatné si můžete přečíst na těchto stránkách, které jsou velmi rychle
doplňovány novými aktualitami. O to se pečlivě stará Roman Veselý. Chtěl
bych mu poděkovat za vysokou kvalitu a požádat ho, aby vydržel i do
budoucna. Všem přeji ať se daří.
Pavel Vrbacký