3. ročník (2014)
- Závěrečná tabulka
- Závěrečná staitistika úspěšnosti hráčů
- Závěrečná staitistika úspěšnosti hráček
- Závěrečná staitistiky jednotlivých oddílů
- Výsledky zápasů
- Soupisky družstev
Závěrečná tabulka 3. ročníku
Celková statistika hráčů
Na tomto místě naleznete statistiky hráčů
Stav po 3. ročníku
A. Statistika podle % úspěšnosti
B. Statistika podle bodové úspěšnosti
Body byly udělovány následujícím způsobem:
1 bod = výhra ve dvouhřev
0,5 bodu = výhra ve čyřhře nebo v mixu
Při stejném počtu bodů rozhodují % úspěšnosti, nejsou započítávány kontumované nebo neodehrané zápasy.
Celková statistika hráček
Na tomto místě naleznete statistiky hráček
Stav po 3. ročníku
A. Statistika podle % úspěšnosti
B. Statistika podle bodové úspěšnosti
Body byly udělovány následujícím způsobem:
1 bod = výhra ve dvouhřev
0,5 bodu = výhra ve čyřhře nebo v mixu
Při stejném počtu bodů rozhodují % úspěšnosti, nejsou započítávány kontumované nebo neodehrané zápasy.
Celková statistiky hráčů a hráček po oddílech
Na tomto místě naleznete statistiky hráčů v jednotlivých oddílech podle úspěšnosti .
3. ročník
Podzimní část |
||||||
Domácí |
Hosté |
Datum |
Čas |
Zápasy |
Body |
I.kolo |
||||||
Sokol Mor. Knínice | Sokol Kuřim | 7.10 | 18:00 | 7:1 | 3 | 0 |
BK Předklášteří | BK Věžná | 6.10 | 18:00 | 6:2 | 3 | 0 |
Orel Řečkovice | BC Sešlost | 6.10 | 15:00 | 8:0 | 3 | 0 |
BC Lelekovice | Sokol Čebín | 6.10 | 10:00 | 5:3 | 3 | 0 |
II.kolo |
||||||
Sokol Kuřim | Sokol Čebín | 19.10 | 10:00 | 4:4 (8:9) | 1 | 2 |
BC Sešlost | BC Lelekovice | 20.10 | 18:00 | 1:7 | 0 | 3 |
BK Věžná | Orel Řečkovice | 20.10 | 14:00 | 6:2 | 3 | 0 |
Sokol Mor. Knínice | BK Předklášteří | 21.10 | 18:00 | 5:3 | 3 | 0 |
III.kolo |
||||||
BK Předklášteří | Sokol Kuřim | 3.11 | 18:00 | 5:3 | 3 | 0 |
Orel Řečkovice | Sokol Mor. Knínice | 3.11 | 15:00 | 2:6 | 0 | 3 |
BC Lelekovice | BK Věžná | 3.11 | 10:00 | 7:1 | 3 | 0 |
Sokol Čebín | BC Sešlost | 3.11 | 15:00 | 6:2 | 3 | 0 |
IV.kolo |
||||||
Sokol Kuřim | BC Sešlost | 9.11 | 10:00 | 4:4 (9:9,314:309) | 2 | 1 |
BK Věžná | Sokol Čebín | 10.11 | 14:00 | 6:2 | 3 | 0 |
Sokol Mor. Knínice | BC Lelekovice | 11.11 | 18:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BK Předklášteří | Orel Řečkovice | 10.11 | 18:00 | 6:2 | 3 | 0 |
V.kolo |
||||||
Orel Řečkovice | Sokol Kuřim | 24.11 | 15:00 | 6:2 | 3 | 0 |
BC Lelekovice | BK Předklášteří | 24.11 | 10:00 | 4:4 (9:10) | 1 | 2 |
Sokol Mor. Knínice | Sokol Čebín | 25.11 | 18:00 | 6:2 | 3 | 0 |
BC Sešlost | BK Věžná | 24.11 | 18:00 | 2:6 | 0 | 3 |
VI.kolo |
||||||
Sokol Kuřim | BK Věžná | 7.12 | 10:00 | 2:6 | 0 | 3 |
Sokol Mor. Knínice | BC Sešlost | 9.12 | 18:00 | 6:2 | 3 | 0 |
BK Předklášteří | Sokol Čebín | 8.12 | 18:00 | 5:3 | 3 | 0 |
Orel Řečkovice | BC Lelekovice | 8.12 | 15:00 | 1:7 | 0 | 3 |
VII.kolo |
||||||
BC Lelekovice | Sokol Kuřim | 15.12 | 10:00 | 8:0 | 3 | 0 |
Sokol Čebín | Orel Řečkovice | 15.12 | 15:00 | 4:4 (8:8,269:270) | 1 | 2 |
BC Sešlost | BK Předklášteří | 15.12 | 15:00 | 1:7 | 0 | 3 |
BK Věžná | Sokol Mor. Knínice | 15.12 | 14:00 | 5:3 | 3 | 0 |
Jarní část |
||||||
Domácí |
Hosté |
Datum |
Čas |
Zápasy |
Body |
VIII.kolo |
||||||
Sokol Kuřim | Sokol Mor. Knínice | 11.1 | 10:00 | 2:6 | 0 | 3 |
BK Věžná | BK Předklášteří | 12.1 | 14:00 | 5:3 | 3 | 0 |
BC Sešlost | Orel Řečkovice | 12.1 | 18:00 | 4:4 (9:10) | 1 | 2 |
Sokol Čebín | BC Lelekovice | 12.1 | 15:00 | 4:4 (9:10) | 1 | 2 |
IX.kolo |
||||||
Sokol Čebín | Sokol Kuřim | 26.1 | 15:00 | 5:3 | 3 | 0 |
BC Lelekovice | BC Sešlost | 26.1 | 10.00 | 6:2 | 3 | 0 |
Orel Řečkovice | BK Věžná | 26.1 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BK Předklášteří | Sokol Mor. Knínice | 26.1 | 18:00 | 6:2 | 3 | 0 |
X.kolo |
||||||
Sokol Kuřim | BK Předklášteří | 8.2 | 13:00 | 2:6 | 0 | 3 |
Sokol Mor. Knínice | Orel Řečkovice | 10.2 | 18:00 | 8:0 | 3 | 0 |
BK Věžná | BC Lelekovice | 9.2 | 14:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BC Sešlost | Sokol Čebín | 9.2 | 18:00 | 4:4 (10:10, 350:356) | 1 | 2 |
XI.kolo |
||||||
BC Sešlost | Sokol Kuřim | 23.2 | 18:00 | 5:3 | 3 | 0 |
Sokol Čebín | BK Věžná | 23.2 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BC Lelekovice | Sokol Mor. Knínice | 23.2 | 10:00 | 4:4 (10:10, 380:357) | 2 | 1 |
Orel Řečkovice | BK Předklášteří | 23.2 | 15:00 | 1:7 | 0 | 3 |
XII.kolo |
||||||
Sokol Kuřim | Orel Řečkovice | 8.3 | 13:00 | 4:4 (9:10) | 1 | 2 |
BK Předklášteří | BC Lelekovice | 9.3 | 18:00 | 5:3 | 3 | 0 |
Sokol Čebín | Sokol Mor. Knínice | 9.3 | 15:00 | 4:4 (9:8) | 2 | 1 |
BK Věžná | BC Sešlost | 9.3 | 14:00 | 7:1 | 3 | 0 |
XIII.kolo |
||||||
BK Věžná | Sokol Kuřim | 23.3 | 14:00 | 6:2 | 3 | 0 |
BC Sešlost | Sokol Mor. Knínice | 23.3 | 18:00 | 4:4 (10:9) | 2 | 1 |
Sokol Čebín | BK Předklášteří | 23.3 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BC Lelekovice | Orel Řečkovice | 23.3 | 10:00 | 7:1 | 3 | 0 |
XIV.kolo |
||||||
Sokol Kuřim | BC Lelekovice | 29.3 | 13:00 | 0:8 | 0 | 3 |
Orel Řečkovice | Sokol Čebín | 30.3 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BK Předklášteří | BC Sešlost | 30.3 | 18:00 | 8:0 | 3 | 0 |
Sokol Mor. Knínice | BK Věžná | 31.3 | 18:00 | 3:5 | 0 | 3 |