4. ročník (2015)
- Závěrečná tabulka
- Závěrečná staitistika úspěšnosti hráčů
- Závěrečná staitistika úspěšnosti hráček
- Závěrečná staitistiky jednotlivých oddílů
- Výsledky zápasů
- Soupisky družstev
Závěrečná tabulka 4. ročníku
Celková statistika hráčů
Na tomto místě naleznete statistiky hráčů
Stav po 4. ročníku
A. Statistika podle % úspěšnosti
B. Statistika podle bodové úspěšnosti
Body byly udělovány následujícím způsobem:
1 bod = výhra ve dvouhřev
0,5 bodu = výhra ve čyřhře nebo v mixu
Při stejném počtu bodů rozhodují % úspěšnosti, nejsou započítávány kontumované nebo neodehrané zápasy.
Celková statistika hráček
Na tomto místě naleznete statistiky hráček
Stav po 4. ročníku
A. Statistika podle % úspěšnosti
B. Statistika podle bodové úspěšnosti
Body byly udělovány následujícím způsobem:
1 bod = výhra ve dvouhřev
0,5 bodu = výhra ve čyřhře nebo v mixu
Při stejném počtu bodů rozhodují % úspěšnosti, nejsou započítávány kontumované nebo neodehrané zápasy.
Celková statistiky hráčů a hráček po oddílech
Na tomto místě naleznete statistiky hráčů v jednotlivých oddílech podle úspěšnosti .
4. ročník - Termíny a výsledky zápasů
Podzimní část |
||||||
Domácí |
Hosté |
Datum |
Čas |
Zápasy |
Body |
I.kolo |
||||||
Orel Řečkovice | Sokol Mor. Knínice | 12.10 | 15:00 | 5:3 | 3 | 0 |
BC Sešlost | BK M-Sport Předklášeří | 12.10 | 18:00 | 3:5 | 0 | 3 |
Sokol Čebín | BK Věžná | 12.10 | 15:00 | 5:3 | 3 | 0 |
volno | Sokol Kuřim | |||||
II.kolo |
||||||
Sokol Mor. Knínice | Sokol Kuřim | 27.10 | 18:00 | 8:0 | 3 | 0 |
BK Věžná | volno | |||||
BK M-Sport Předklášteří | Sokol Čebín | 26.10 | 18:00 | 6:2 | 3 | 0 |
Orel Řečkovice | BC Sešlost | 26.10 | 15:00 | 7:1 | 3 | 0 |
III.kolo |
||||||
BC Sešlost | Sokol Mor. Knínice | 9.11 | 18:00 | 2:6 | 0 | 3 |
Sokol Čebín | Orel Řečkovice | 9.11 | 15:00 | 4:4 (9:11) | 1 | 2 |
volno | BK M-Sport Předklášeří | |||||
Sokol Kuřim | BK Věžná | 8.11 | 13:00 | 1:7 | 0 | 3 |
IV.kolo |
||||||
Sokol Mor. Knínice | BK Věžná | 24.11 | 18:00 | 4:4 (9:10) | 1 | 2 |
BK M-Sport Předklášteří | Sokol Kuřim | 23.11 | 18:00 | 6:2 | 3 | 0 |
Orel Řečkovice | volno | |||||
BC Sešlost | Sokol Čebín | 23.11 | 18:00 | 5:3 | 3 | 0 |
V.kolo |
||||||
Sokol Čebín | Sokol Mor. Knínice | 30.11 | 15:00 | 2:6 | 0 | 3 |
volno | BC Sešlost | |||||
Orel Řečkovice | Sokol Kuřim | 29.11 | 13:00 | 6:2 | 3 | 0 |
BK Věžná | BK M-Sport Předklášeří | 30.11 | 14:00 | 5:3 | 3 | 0 |
VI.kolo |
||||||
Sokol Mor. Knínice | BK M-Sport Předklášeří | 15.12 | 18:00 | 7:1 | 3 | 0 |
Orel Řečkovice | BK Věžná | 14.12 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BC Sešlost | Sokol Kuřim | 14.12 | 18:00 | 6:2 | 3 | 0 |
Sokol Čebín | volno | |||||
VII.kolo |
||||||
volno | Sokol Mor. Knínice | |||||
Sokol Kuřim | Sokol Čebín | 20.12 | 13:00 | 4:4 (9:10) | 1 | 2 |
BK Věžná | BC Sešlost | 21.12 | 14:00 | 7:1 | 3 | 0 |
BK M-Sport Předklášteří | Orel Řečkovice | 21.12 | 18:00 | 4:4 (11:8) | 2 | 1 |
Jarní část |
||||||
Domácí |
Hosté |
Datum |
Čas |
Zápasy |
Body |
VIII.kolo |
||||||
Sokol Mor. Knínice | Orel Řečkovice | 12.1 | 18:00 | 7:1 | 3 | 0 |
BK M-Sport Předklášteří | BC Sešlost | 11.1 | 18:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BK Věžná | Sokol Čebín | 11.1 | 14:00 | 7:1 | 3 | 0 |
Sokol Kuřim | volno | |||||
IX.kolo |
||||||
Sokol Kuřim | Sokol Mor. Knínice | 17.1 | 13:00 | 2:6 | 0 | 3 |
volno | BK Věžná | |||||
Sokol Čebín | BK M-Sport Předklášteří | 18.1 | 15:00 | 5:3 | 3 | 0 |
BC Sešlost | Orel Řečkovice | 18.1 | 18:00 | 5:3 | 3 | 0 |
X.kolo |
||||||
Sokol Mor. Knínice | BC Sešlost | 2.2 | 18:00 | 7:1 | 3 | 0 |
Orel Řečkovice | Sokol Čebín | 1.2 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BK M-Sport Předklášteří | volno | |||||
BK Věžná | Sokol Kuřim | 1.2 | 14:00 | 8:0 | 3 | 0 |
XI.kolo |
||||||
BK Věžná | Sokol Mor. Knínice | 15.2 | 14:00 | 3:5 | 0 | 3 |
Sokol Kuřim | BK M-Sport Předklášteří | 14.2 | 13:00 | 2:6 | 0 | 3 |
volno | Orel Řečkovice | |||||
Sokol Čebín | BC Sešlost | 15.2 | 15:00 | 4:4 (9:10) | 1 | 2 |
XII.kolo |
||||||
Sokol Mor. Knínice | Sokol Čebín | 9.3 | 18:00 | 7:1 | 3 | 0 |
BC Sešlost | volno | |||||
Sokol Kuřim | Orel Řečkovice | 7.3 | 13:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BK M-Sport Předklášteří | BK Věžná | 8.3 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |
XIII.kolo |
||||||
BK M-Sport Předklášteří | Sokol Mor. Knínice | 22.3 | 18:00 | 2:6 | 0 | 3 |
BK Věžná | Orel Řečkovice | 22.3 | 14:00 | 6:2 | 3 | 0 |
Sokol Kuřim | BC Sešlost | 21.3 | 13:00 | 4:4 (9:8) | 2 | 1 |
volno | Sokol Čebín | |||||
XIV.kolo |
||||||
Sokol Mor. Knínice | volno | |||||
Sokol Čebín | Sokol Kuřim | 29.3 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |
BC Sešlost | BK Věžná | 29.3 | 18:00 | 3:5 | 0 | 3 |
Orel Řečkovice | BK M-Sport Předklášteří | 29.3 | 15:00 | 3:5 | 0 | 3 |